Domů » INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT HASSUNA PRINCESS 2023

INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT HASSUNA PRINCESS 2023

Dovolte, abychom Vám představili jedinečnou investici, která je odolná proti systémovému dezolátu a jaderným výhním, a to hodnotou i fyzicky. Zabezpečili jsme ji v zemních trezorech na místech, kde přímý zásah a zničení hlavicí nebo jinou zbraní nehrozí. Investiční starověké umění je malé, lehce přenosné, se snadnou dekontaminací. Do současnosti přečkalo věky, dokáže to opět, i když neschopní systémoví odborníci v oblecích, kravatách a lakovaných botách všechno obrátí v dezolát na kvadrát, promění v sutiny, smrt a nebo jinak znehodnotí. Prodáváme investiční umění, na které většina lidí nedosáhne. Způsobem, aby do umění mohl investovat každý – jako investiční certifikáty. Všem, kteří mají opodstatněné obavy ze znehodnocení svého finančního majetku, se nabízí možnost investování do umění a navázaných investičních certifikátů, které se odlišují od často nezaručených a nekrytých produktů pro investování, jako je investování do akcií a dluhopisů, odvozených podílových a investičních fondů, nekrytých kryptoměn. Je nám ctí představit investiční certifikát Hassuna Princess 2023, jehož podkladové aktivum – antropomorfní plastika Hassuna Princess je majetkem naší společnosti. Za námi stojí umění našich předků. Investujte do hodnot, které mají smysl a investiční potenciál. Investujte do hodnot, které jsou unikáty. Investice do umění je na systému nezávislá diverzifikace investic, alternativa k penzijnímu spoření a DIP (státní dlouhodobý investiční produkt). Prodejní cena plastiky Hassuna Princess stanovena pro rok 2023 činí 15 milionů Euro. Cena umění je stanovena srovnávací analýzou cen podobných předmětů, cen dosažených na aukcích a předkupního práva. K umění je vystaveno úřední vývozní povolení s popisem archeologů muzea, datovací certifikát s ověřením autenticity v nezávislé datovací laboratoři v Německu. Předpokládané zhodnocení umění investičního certifikátu pro rok 2024 činí 7,5 % p.a. + investiční bonus. Pro
investora, který zprostředkuje prodej tohoto umění, nabízíme provizi 10% z prodejní ceny – to je 36 milionů Kč a více, podle dosažené prodejní ceny investičního umění. Investování s námi má jistoty a výhody, které jinde nenajdete. Emisní podmínky investičního certifikátu Hassuna Princess 2023 a objednávkový formulář k úpisu najdete na internetových stránkách společnosti QUANTENEL s.r.o. – www.ancientartinvest.com. Objednávku i zpětný prodej certifikátu lze zadat datovou zprávou: wgfvxb7, e-mailem: rg@ancientartinvest.com, písemně. Budete držet reálný cenný papír, který je krytý hodnotou umění. Od Centrálního depozitáře cenných papírů byl emitentovi přidělen LEI a investičnímu certifikátu bylo přiděleno ISIN. Číslovaný certifikát je vytisknut na ceninovém papíru s ochrannými prvky a s číslovaným hologramem. Lze zakoupit libovolný počet (např. 25 ks) investičních certifikátů v podobě vydání 1 ks hromadné listiny cenného papíru. Jedná se o open ended zaručený certifikát, který lze držet po neomezeně dlouhou dobu a má dvě zaručovací smlouvy na hodnotu 110% jmenovité hodnoty. Zaručení odpovídá finančnímu i fyzickému vlastnění podílu v investičním umění a hodnotě certifikátu
a úroků. S právem investora lze investiční certifikát kdykoliv zpětně prodat emitentovi, včetně zhodnocení a svoji investici ukončit. Velikost této emise je 10 000 000 Kč. Pro kvalifikované investory připravujeme emisi certifikátů se jmenovitou hodnotou certifikátu 1 000 000 Kč.

Osvobozujeme umění předků od systémových a náboženských předsudků, rasismu, diskriminací a nabízíme ho k investování pro všechny, jak to Bůh chce.

Objednávka investičního certifikátu Hassuna Princess 2023 zde ke stažení. Vyplněnou objednávku nám odešlete na e-mailovou adresu rg@ancientartinvest.com, datovou zprávou: wgfvxb7 nebo poštou.

Ke stažení zde předkládáme emisní podmínky investičního certifikátu Hassuna Princess 2023